Bref Power WC-KraftGel Schmutzprotektor 1l

362
9 hodnocení

  • Momentálně nedostupné
99 Kč
Kategorie: WC prostředky
Hmotnost: 1 kg
Položka byla vyprodána...
 

Bref Power vám nabízí 6 funkcí v jednom - zářivou a leske bílou toaletu, dezinfekci, odstranění nečistot a vodního kamene, svěžest a čistotu i pod vodní hladinou. Tento gel je mnohem hustší než běžné WC čističe a díky tomu přilne k povrchu Wc mísy.

Bref Power s 6x silnějším čisticím efektem je samočisticí gel který se vypořádá s vodním kamenem. 15 minut stačí, aby zlikvidoval všechny bakterie a po 60 minutách i silné a odolné vápenaté usazeniny. Brefpouze nanesete na toaletu a necháte působit.

Výsledkem je zářivě bílá, dezinfikovaná, dokonale čistá a nádherně svěží toaleta.

  • Návod k použití: uzávěr je opatřen dětskou pojistkou. Otevření: stiskněte dvěma prsty uzávěr po obou stranách a otočte doleva. Uzavření: jemně otáčejte do zaklapnutí. Aplikujte nezředěný čistič (cca 70 ml) pod okraj a na stěny Wc mísy. Nechte 30 minut působit, abyste odstranili vodní kámen a zničili bakterie. Poté spláchněte. V případě velmi silných usazenin proces opakujte.
  • Upozornění: v případě zasažení záchodového prkénka zasažení záchodového prkénka jej ihned opláchněte. Nepoužívejte na jiné povrchy než WC mísu. Produkt otevírejte opatrně. Zamezte rozlití produktu. Láhev po každém použití a před vyhozením pečlivě uzavřete. Uchovávejte v originální, nepoškozené, uzavřené láhvi, v suchu, při teplotě mezi +5°C a +40°C. Nespotřebovaný produkt odevzdejte v místě sběru nebezpečného odpadu. Obal znovu nepoužívejte. Zcela vyprázdněnou a vymytou láhev lze likvidovat jako běžný komunální odpad.
  • První pomoc: zasažené oči okamžitě vypláchněte vodou a potřísněnou pokožku omyjte vodou. Po požití vypláchněte ústa, nevyvolávejte zvracení, vypijte 1-2 sklenice vody. Vyhledejte lékaře.
  • Uschovávejte mimo dosah dětí.

Složení viz obal.
Dovoz: Německo

Nesmí se použít na: Smalt, chrom, nerezová ocel, plasty, sklo, matné plexisklo, leštěné plexisklo, sklokeramické, kov, mosaz, měď, akryl, barva / malovaný povrch, dlažba, beton, žula, ozdobné dlaždice, silikonový spoj, kloub, parkety zapečetěný a laminát přírodní kámen, mramor, ošetřené dřevo, linoleum, PVC, ocel, hliník, guma, syntetická vlákna.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.