Novinka

Lacalut aktiv zubní pasta 100 ml

3588
44 hodnocení
  • 1 z 2

  • (1 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 1.4.2020
99 Kč
Kategorie: Ústní hygiena
 

Lacalut aktiv - zubní pasta proti paradontóze 100ml.

LACALUT Aktiv ochrana parodontu - medicinální zubní pasta určená speciálně na prevenci proti parodontitídě (lidově parodontóze) a krvácení dásní.

Parodontitída je zánětlivé onemocnění dásní, které se velmi pomalu vyvíjí. První příznaky zánětlivého onemocnění parodontu jsou ústup dásní, krvácení dásní a záněty, které jsou způsobené bakteriálním zubním povlakem, který svými odpadovými látkami, tzv. toxiny, poškozuje okolní tkáň. Nenechte to dojít tak daleko! Pravidelné používání Lacalutu aktiv může bránit vývoji parodontitídy.

Zubní pasta slouží speciálně k prevenci proti parodontitídě a krvácení dásní. Speciální čisticí látky doplněné dezinfekčním chlorhexidinem, který rozrušuje plak a usmrcuje baktérie, odstraňují bakteriální povlak. Stahující laktát hliníku se stará o okamžité a citelné stáhnutí a zpevnění dásní. Krvácení dásní se zastavuje, především ve spojení s alantoinem, který tlumí záněty. Natriumfluorid/Olaflur se dodatečně stará o zpevnění dásní a slouží k ochraně před zubním kazem.

Výhodné balení 100ml. Běžně na trhu 75ml.

 

složení: Aqua, Sorbitol, Aluminum Hydroxide, Hydrated Silica, Silica, Poloxamer 188, Sodium Lauryl Sulfate, Hydroxyethylcellulose, Aroma, Aluminum Lactate, Titanium Dioxide, Aluminum Fluoride, Allantoin, Chlorhexidine Digluconate, Sodium Saccharin, Bisabolol, Limonene. 

obsahuje: Aluminiumfluorid

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.