Prací prášek Ariel Actilift COLOR 100 WL 6,5 Kg

232
44 hodnocení

  • Momentálně nedostupné
670 Kč
Kategorie: Ariel
Hmotnost: 6.5 kg
Položka byla vyprodána...
 

POPIS PRODUKTU

Velké balení prášku z Německa Ariel Colour and style na barevné prádlo je ideální prací prášek pro rodinu, kde převažuje barevné prádlo a pere se dost často. Dobrá volba pro každého, kdo občas potřebuje vyvářet - např. barevné ložní prádlo, apod.

Systém actilift ochraňuje vlákna textilií před třepením a lépe odstraňuje nečistoty. Proniká hlouběji do vlákna a lépe vypírá zaschlou špínu a skvrny.

Na praní bílého prádla je lepší si vybrat prášek universální.

Černé prádlo je možné občas prát v prášku na barevné, ale je vhodné mít prací gel na černé prádlo hlavně pro případy, kdy perete dražší kusy do šatníku.

Dávkování :  ve středně tvrdé vodě 102 ml/normální zašpinění,  velmi zašpinění  = 155 ml

 

POZOR! VAROVÁNÍ!
 
vykricnik
 
Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Může vyvolat kožní alergickou reakci. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.