Prací kapsle Ariel Color 3v1, 16 praní

3237
3 hodnocení

na barevné prádlo


  • 0,46 Kč / 1 g
  • (7 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 17.12.2019
199 Kč
Kategorie: Prací kapsle
 

PRACÍ KAPSLE ARIEL COLOR 3 IN 1 PODS

Novinka od Arielu. Prací polštářky, kapsle, 3v1

Určeno na: barevné prádlo

Prací kapsle 3 v 1 – perou, odstraňují skvrny, rozjasňují. Vůbec první prací prostředek se 3 oddělenými složkami – kapsle na praní Ariel 3in1 PODS mají unikátní design, který udrží složky stabilně oddělené do doby, než se dostanou k prádlu, čímž zajišťují super koncentrovanou účinnost praní. Inovativní tenký obal se při kontaktu s vodou zcela rozpustí a uvolní účinnou technologii, která si poradí s širokou škálou skvrn. Získáte nejlepší tekutý prací prostředek od Arielu ve správném dávkování.

Účinný již od 20 °C.

Složení: > 30% aniontové povrchově aktivní látky; 5-15% neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo; <5% fosfonáty; Enzymy, optické zjasňovače, parfémy, Alpha-Isomethyl ionon, benzyl-salicylát, citronellol, kumarin, linalool.


16 dávek, 432 g (16x27 g)

Dovoz: Německo

POZOR! NEBEZPEČÍ!

potrisneni

 

Dráždí kůži. Způsobuje vážné poškození očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Může vyvolat kožní alergickou reakci. Při požití nebo vdechnutí poškozuje zdraví. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Používejte ochranné rukavice/ochranu očí.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Zcela prázdné balení je z recyklovatelného materiálu.
Obsahuje citronellol, tetramethylacetyloctahydronaftaleny.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.