Novinka Tip

Der General pronature Máta, okurka 750 ml

4285
40 hodnocení

s vůní máty a okurky


  • 10 Kč / 100 ml
  • (3 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 8.4.2020
75 Kč
Kategorie: Podlahy
 

DER GENERAL Universal minze & gurke

čistící prostředek na podlahy se svěží vůní máty a okurky, obsahuje 98,6 % přírodních ingrediencí a poskytuje přirozený lesk a trvalou svěžest na všech omyvatelných plochách v domácnosti (pracovní plochy, dlaždice,...) Produkt General Pro Nature obsahuje obnovitelné suroviny pocházející z udržitelného pěstování - to je potvrzeno cenou „Modrý anděl“. Obal je navíc recyklovatelný.


- s čerstvou vůní máty a okurky
- odstraňuje mastnotu a nečistoty
- pro lesk a čistotu Vaší domácnosti
- vhodný na všechny omyvatelné povrchy
- 98,6 % přírodních ingrediencí


Certifikováno u Modrého anděla (Der Blaue Engel)
Pro Nature splňuje přísná kritéria environmentální značky „Modrý anděl“, která je nejstarší ekoznačka na světě. Vznikla 1978 v Německu z iniciativy federálního ministerstva vnitra a životního prostředí: Obsahuje nejen převážně obnovitelné suroviny z udržitelného pěstování, ale obal je také recyklovatelný.


750 ml
Dovoz: Německo

Složení: <5 %: aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, dále: konzervační prostředek (Phenoxyethanol), vonné látky.

 

 

vykricnik
POZOR! VAROVÁNÍ! Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranu očí a obličeje. Při vdechnutí nebo požití poškozuje zdraví. Nepožívat! PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc a mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Složení viz obal.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.