Tip

Prací gel Persil Sensitive 20 dávek

128
77 hodnocení

  • Momentálně nedostupné
210 Kč
Kategorie: Persil
Položka byla vyprodána...
 

Persil Sensitive-Gel

Gel Expert Sensitive Gel je určen zejména pro lidi s citlivou pokožkou a děti.
Neobsahuje žádná barviva a je dermatologicky testován. Poskytuje skvělou čistotu. Má jemnou a příjemnou vůni. Šetrná péče je založená na revoluční technologii mikro perliček s obsahem Aloe Vera.

- určen na bílé i barevné prádlo
- odstraňuje i ty nejodolnější skvrny od čaje, kakaa a borůvkového džusu a působí již při 20°
- je dermatologicky testován a určen zejména pro praní dětského prádla a prádla lidí s citlivou pokožkou nebo pokožkou náchylnou k alergiím
- s mandlovým mlékem 

Inovovaná receptura: složení bylo vyvinuto tak, aby se minimalizovalo riziko kožního podráždění a vzniku alergických reakcí, obsahuje vybrané zjemňující složky, má jemnou vůni speciálně vyrobenou pro osoby s citlivou pokožkou ve spolupráci s Asociací alergiků, šetrná péče založená na revoluční technologii mikro perliček s obsahem Aloe Vera, v průběhu praní jsou perličky rozprostřeny na oblečení a zůstávají na něm i po vyprání, čímž pomáhají vytvářet to nejcitlivější prostředí pro vaši pokožku.

Pokyny pro bezpečné zacházení: skladujte mimo dosah dětí, zamezte styku s očima, při zasažení očí je důkladně vypláchněte vodou, po použití si opláchněte a osušte ruce, lidé s citlivou nebo poškozenou kůží by se měli vyvarovat delšího kontaktu s výrobkem, nekonzumujte, při požití vyhledejte lékařskou pomoc, skladujte na suchém a chladném místě, spotřebujte do 3 let od data výroby uvedeného na obalu.Dovoz: Německo

 

POZOR! VAROVÁNÍ!
 
vykricnik
 
Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Může vyvolat kožní alergickou reakci. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
 
 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.