Akce

Prací prášek Persil Universal XXL 65 dávek

46
21 hodnocení

  • Momentálně nedostupné
490 Kč
Kategorie: Persil
Hmotnost: 4.55 kg
Položka byla vyprodána...
 

 

PERSIL UNIVERSAL prášek z Německa - Vám nabízí tu nejvyšší kvalitu praní v Persilu, která je v Evropě dostupná. Dobře si poradí i s velmi špinavým prádlem. Prací účinek se aktivuje již ve 20° teplé vodě.

Persil universal je vhodný na praní bílého prádla. Verze "Leuchtkraft" podporuje zářivost a jasnost barvy oblečení i po mnoha praní.

Obsahuje složky na ochranu pračky proti usazování vápence, takže nemusíte přidávat změkčovače vody při dodržení dávkování dle tabulky.

Německé Persily nejsou příliš výrazně provoněné, vůně je jemná. Suché prádlo je téměř bez vůně. Proto je prášek vhodný pro osoby nesnášející vůně z prádla. Zároveň se nabízí možnost použít libovolnou aviváž.

POZOR! NEBEZPEČÍ!
 
vykricnik
 
Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Může vyvolat kožní alergickou reakci. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

65 pracích dávek


Dovoz: Německo 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.