Prací prášek Persil Universal-Megaperls® Lavendel Frische 20 dávek

1174
37 hodnocení
  • 240 Kč 30 Kč –13 %
  • Momentálně nedostupné
210 Kč
Kategorie: Persil
Hmotnost: 1.48 kg
Položka byla vyprodána...
 

 

Německý Persil MEGAPERLS Lavendel Frische - Persil megaperls je univerzální prací prostředek, který nabízí kombinaci zářivé čistoty a svěží vůně. Voní jemně levandulově. Zároveň se nabízí možnost použít v kombinaci s aviváží Lenor s vůní levandule, aby prádlo vonělo ještě déle. 

Prášek v megaperličkách je velmi koncentrovaný, proto je u něho ještě nižší dávkování než u normálního prášku. Je vhodné používat odměrku.

Obsahuje složky na ochranu pračky proti usazování vápence.

Není určen na praní hedvábí, vlny, tmavého a černého prádla. Na černé prádlo je vhodnější používat prací gel na černé prádlo.

  • 20 ° - 95 ° C
  • 20 pracích dávek


    Dovoz: Německo

 

POZOR! NEBEZPEČÍ!
 
vykricnik
 
Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Může vyvolat kožní alergickou reakci. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.