Novinka Tip

Der Waschkonig bleichmittel OXY KRAFT - bělící prášek 750g

4286
6 hodnocení

Bělící prášek


  • 11,87 Kč / 100 g
  • Momentálně nedostupné
89 Kč
Kategorie: Odstraňovače skvrn
Hmotnost: 600 kg
Položka byla vyprodána...
 

Waschkönig OXY KRAFT Bleichmittel, 750 g

Bělidlo prádla v prášku. Obsahuje aktivní kyslík, který dokonale vybělí zašedlé prádlo. Zároveň je velmi účinný při odstraňování skvrn od kávy, čaje, džusu, vína, trávy, bláta, ovoce, zeleniny, coly, inkoustu atd.

Vhodné pro bílé prádlo. Obnovuje sněhobílou bělost.

Může být použit buď jako přísada do prášku, nebo se nanáší přímo na skvrny. Použití v automatické pračce, ruční mytí a namáčení.

Neobsahuje chlór, takže je bezpečný pro tkaniny.

Účinkuje již při nízkých teplotách.  

  • Dávkování pro praní: 1 odměrka (30 g) přidejte k pracímu prášku. Pro zaschlé skvrny použijte 2 odměrky.
  • Dávkování pro namáčení: přidejte 1 odměrku na 4 l teplé vody (max 40 °C). Pro zaschlé skvrny 2 odměrky. Máčejte asi 5 hodin. Po skončení máčení prádlo vyperte obvyklým způsobem.

Pro rychlou eliminaci skvrn přidejte 1 odměrku odstraňovače skvrn do 0,5 l teplé vody (max 40 °C) a čištěnou část nechte cca 30 minut máčet. Poté prádlo vyperte obvyklým způsobem.

Roztok odstraňovače skvrn a vody nenechávejte v uzavřené nádobě - unikající kyslík může vést k prasknutí nádoby! Nepoužívejte na vlnu, hedvábí a kůži! 

SLOŽENÍ: 30 % a více bělící činidla na bázi kyslíku, méně než 5% aniontové povrchově aktivní látky, méně než 5 % neiontové povrchové aktivní látky, méně než 5 % fosfáty, optické zjasňovače, enzymy.  Nebezpečné látky: uhličitan disodný, směs s peroxidem vodíku (2:3).


potrisnenivykricnik
POZOR! NEBEZPEČÍ!
 Může zesílit požár, oxidant. Zdraví škodlivý při požití. Dráždí kůži. Způsobuje vážná poškození očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce tento obal nebo štítek. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře volejte toxikologické informační středisko. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte lékaře.Dovoz: Německo

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.