Novinka

Evidur gardinen superweiss weiss-spuler kondicionér na záclony

4262
69 hodnocení

kondicionér / impregnace na záclony


  • 18,80 Kč / 100 ml
  • (2 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 7.4.2020
94 Kč
Kategorie: Německá drogerie
 

Koncentrovaný kondicionér pro péči o záclony

evidur Gardinen superweiss je speciální prostředek pro péči o Vaše záclony. Poskytuje speciální ochranu proti UV záření - chrání každé jednotlivé vlákno. Záclony jsou účinně chráněny před sluncem a žloutnutím (např. z nikotinu,...). Má impregnační funkci a nečistoty účinně odpuzuje a poskytuje dlouhotrvající svěží vůni. Díky speciální receptuře posiluje a prodlužuje zářivost Vašich záclon. 


Doporučujeme používat zároveň s: Evidur - prášek na praní záclon a bílých tkanin nebo Prací prášek na záclony Hoffmans Gardinen waschmittel.

 

Doporučené dávkování:
Před použitím protřepejte.
1 uzávěr = cca 40 ml
 
Ruční praní na 10 l vody
Zřeďte 4 uzávěry (cca 160 ml) v 10 l studené vody. Namočte do lázně záclony a nechte je tam po dobu 5 - 10 minut a máchejte. Jemně vyždímejte přebytečnou vodu a záclony ještě mokré pověste.


Praní v pračce 4 - 5 kg prádla
Použijte 4 uzávěry (160 ml) místo aviváže a zvolte program s šetrným ždímáním pro praní záclon nebo jemného prádla. 
 
500 ml
Dovoz: Německo

Složení: <5 % Polykarboxyláty, obsahuje: optické rozjasňovače, parfémy, Benzisothiazolinone (BIT), Methylisothiazolinone (MI)
 
Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu s očima. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Nepožívejte! PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Chraňte před mrazem.

Složení viz obal.


 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.