Antikal Fresh 700 ml

787
9 hodnocení

Odstraňovač vodního kamene


  • Momentálně nedostupné
103 Kč
Kategorie: Koupelny
Položka byla vyprodána...
 

Antikal odstraňovač vodního kamene 750 ml   

Antikal je čistící sprej, který odstraňuje odolný a usazený vodní kámen. Lze jej použít pro sprchové kouty, skleněné dveře, umyvadla, vany, chrom, na ušlechtilou ocel, keramické dřezy a jiné povrchy v koupelně a kuchyni.

Při každodenním používání působí preventivně proti tvorbě a usazování vodního kamene. Odstraňuje vápenné usazeniny. POUŽITÍ:

Otočte uzávěrem z polohy STOP. Aplikujte prostředek ze vzdálenosti 20 až 25 cm, držte láhev ve svislé pozici. Nechte působit. Očistěte houbičkou žádané povrchy a poté opláchněte vodou. Dejte uzávěr do pozice OFF. Před použitím můžete otestovat odolnost materiálu na malé skryté plošce tím, že necháte přípravek 2 minuty působit, poté opláchněte vodou.  

 

 

UPOZORNĚNÍ:

Nepoužívejte na horké povrchy, poškozené povrchy citlivé na kyseliny. Bezpečnostní upozornění: Dráždí kůži. Nebezpečí podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zacházejte s obalem opatrně a opatrně jej otevírejte. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou, vyjměte kontaktní čočky jsou-li nasazeny a lze je vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění přetrvává vyhledejte lékařskou pomoc. Používejte vhodné ochranné rukavice a ochranné brýle nebo obličejový štít. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení.  

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ:

Zcela prázdný a důkladně čistý plastový obal je možné recyklovat. Neodhazujte do volné přírody.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.