Zrnková káva 100% Arabica Dallmayr prodomo 500g

1121
15 hodnocení

  • Momentálně nedostupné
199 Kč
Kategorie: Káva / kapučíno
Hmotnost: 0.5 kg
Položka byla vyprodána...
 

Káva Dallmayr Prodomo je neoblíbenější kávou. Slavná směs Arabica, jejíž původ se datuje krátce po 2. Světové válce, je pražena z takřka divoké Etiopské Arabiky míchané s opečovávanými zrny z Asie, Afriky a Střední Ameriky. Jedná se o výraznou, vyrovnanou kávu s ovocnými tóny a mírnou kyselinkou.

 

Třebaže se jedná o 100% Arabiku, díky specifickému výběru zrn a zpracování se jedná o silnější kávu s vyšším obsahem kofeinu se zcela nezaměnitelnou chutí, která je vysoce ceněna mezi milovníky kávy. Vzhledem k vyššímu obsahu kofeinu kávu doporučujeme k rannímu, dopolednímu i brzce odpolednímu popíjení. Zrna Arabiky jsou z Etiopie, Asie, Afriky a Střední Ameriky. 

 

Praženo tradiční pražírnou v Mnichově. Zakladatelem značky Dallmayr je Konrád Werner Wille, obchodník s kávou z Brém. Roku 1933 přišel do domu lahůdek Dallmayr v Mnichově, kde zřídil oddělení s luxusní kávou, kterou sám nakupoval i pražil. Byla to právě jeho výtečná káva, která lahůdkářství Dallmayr proslavila v celém Německu. Nejtěžším obdobím pro společnost Dallmayr byla Druhá světová válka, kdy bylo její sídlo zcela zničeno a muselo být znovu vybudováno. Dnes je Dallmayr zárukou nejvyšší německé kvality s nejmodernějšími pražírnami v celé zemi. Jejich nejvyhlášenější specialitou je řada Prodomo, výborná káva, jejíž název se dá přeložit jako „pro vlastní dům“.

 

Marketing značky

Jakost je tradicí kávy Dallmayr.

Zrnková káva vakuově balená.

Další informace

Baleno v ochranné atmosféře N₂.

Původ

Vyrobeno v Německu

Skladování

Otevřené balení uchovávejte dobře uzavřené, v chladu a suchu.

 

Serving Size 100 Grams
Energy (kJ) 749 kJ
Energy (kcal) 179.011 kcal
Fat 13 Grams
of which:  
- Saturates 5.87 Grams
Carbohydrate 24 Grams
Fibre 58.1 Grams
Protein 9 Grams
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.