Akce Tip

Káva 100 % Arabica Dallmayr prodomo 500g

982
15 hodnocení

ex: 3/2019


  • 37,80 Kč / 100 g
  • (2 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 15.10.2019
189 Kč
Kategorie: Káva / kapučíno
Hmotnost: 0.5 kg
 

Káva Dallmayr Prodomo je neoblíbenější kávou z této pražírny. Slavná směs Arabik, jejíž původ se datuje krátce po 2. Světové válce, je pražena z takřka divoké Etiopské Arabiky míchané s opečovávanými zrny z Asie, Afriky a Střední Ameriky. Jedná se o výraznou, vyrovnanou kávu s ovocnými tóny a mírnou kyselinkou.

 

Třebaže se jedná o 100% Arabiku, díky specifickému výběru zrn a zpracování se jedná o silnější kávu s vyšším obsahem kofeinu se zcela nezaměnitelnou chutí, která je vysoce ceněna mezi milovníky kávy. Vzhledem k vyššímu obsahu kofeinu kávu doporučujeme k rannímu, dopolednímu i brzce odpolednímu popíjení. Zrna Arabiky jsou z Etiopie, Asie, Afriky a Střední Ameriky. 

 

Praženo tradiční pražírnou v Mnichově. Zakladatelem značky Dallmayr je Konrád Werner Wille, obchodník s kávou z Brém. Roku 1933 přišel do domu lahůdek Dallmayr v Mnichově, kde zřídil oddělení s luxusní kávou, kterou sám nakupoval i pražil. Byla to právě jeho výtečná káva, která lahůdkářství Dallmayr proslavila v celém Německu. Nejtěžším obdobím pro společnost Dallmayr byla Druhá světová válka, kdy bylo její sídlo zcela zničeno a muselo být znovu vybudováno. Dnes je Dallmayr zárukou nejvyšší německé kvality s nejmodernějšími pražírnami v celé zemi. Jejich nejvyhlášenější specialitou je řada Prodomo, výborná káva, jejíž název se dá přeložit jako „pro vlastní dům“.

 

Serving Size 100 Grams
Energy (kJ) 749 kJ
Energy (kcal) 179.011 kcal
Fat 13 Grams
of which:  
- Saturates 5.87 Grams
Carbohydrate 24 Grams
Fibre 58.1 Grams
Protein 9 Grams
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.